Konkurs przedmiotowy z geografii
1. Damian Zienkiewicz – laureat (I miejsce w województwie)
2. Julia Augustyniak – laureatka
3. Maciek Olejnik – laureat
4. Julia Gier – laureatka
5. Agnieszka Jarosz – finalistka
Konkurs przedmiotowy z biologii
1. Julia Augustyniak – laureatka
2. Edyta Duszyńska – laureatka
3. Damian Zienkiewicz – laureat
4. Marcelina Walkowska – finalistka
Konkurs przedmiotowy z historii
1. Rafał Rafalski – laureat
2. Julia Augustyniak – finalistka
3. Damian Zienkiewicz – finalista
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego
1. Damian Zienkiewicz – finalista
Konkurs przedmiotowy z geografii
1. Julia Augustyniak – laureatka
2. Adriana Jarzębińska – finalistka
3. Nikoletta Simińska – finalistka
4. Damian Zienkiewicz – finalista
5. Maciej Olejnik – finalista
Konkurs przedmiotowy z historii
1. Adriana Jarzębińska – finalistka
Konkurs przedmiotowy z jezyka polskiego
1. Adriana Jarzębińska - finalistka
2. Dagmara Antczak - finalistk
XXXIII Lubuski Konkurs Przyrodniczy
1. Edyta Duszyńska – laureatka
2. Wiktoria Podskalna - finalistka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki „OLIMPUS” – sesja jesienna
1. Damian Zienkiewicz – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii „OLIMPUS” – sesja jesienna
1. Damian Zienkiewicz – laureat
2. Adriana Jarzębińska – laureatka
3. Oliwia Milewska – laureatka
4. Maciej Olejnik – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki „OLIMPUS” – sesja wiosenna
1. Damian Zienkiewicz – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii „OLIMPUS” – sesja wiosenna
1. Damian Zienkiewicz – laureat
2. Adriana Jarzębińska – laureatka
3. Martyna Grabowa – laureatka
4. Maciej Olejnik – laureat
5. Julia Augustyniak – laureatka
6. Nikoletta Simińska – laureatka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z biologii „OLIMPUS” – sesja wiosenna
1. Nikoletta Simińska - laureatka
Konkurs przedmiotowy z geografii
1. Damian Zienkiewicz – laureat
2. Magdalena Teresiak – laureatka
3. Adriana Jarzębińska – laureatka
4. Agnieszka Jędrzejewska – finalistka
5. Nikoletta Simińska – finalistka
Konkurs przedmiotowy z historii
1. Adriana Jarzębińska – finalistka
2. Agnieszka Jędrzejewska – finalistka
Konkurs przedmiotowy z biologii
1. Daria Jagoda – finalisttka
XXXII Lubuski Konkurs Przyrodniczy
1. Edyta Duszyńska - finalistka
2. Wiktoria Podskalna - finalistka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z biologii „OLIMPUS”
1. Nikoletta Simińskai – laureatka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii „OLIMPUS”
1. Damian Zienkiewicz – laureat
2. Karolina Bednarek – laureatka
3. Julia Augustyniak – laureatka
4. Magdalena Teresiak – laureatka
5. Agnieszka Jędrzejewska – laureatka
Konkurs przedmiotowy z geografii
1. Mateusz Wiśniewski - laureat
2. Magdalena Teresiak – finalistka
Konkurs religijno-patriotyczny „Ojczyzna Ma”
1. Mateusz Lewicki – II miejsce w finale
2. Agnieszka Jędrzejewska – III miejsce w finale
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki „OLIMPUS”
1. Mateusz Wiśniewski – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii „OLIMPUS”
1. Adriana Jarzębińska – laureat
2. Magdalena Teresiak – laureat
Konkurs geograficzny – etap wojewódzki
1. Mateusz Wiśniewski – finalista
XXX Lubuski Konkurs Przyrodniczy
1. Magdalena Teresiak – finalistka
Konkurs biblijny
1. Karolina Samonek – finalistka
Konkurs religijno-patriotyczny „Ojczyzna Ma”
1. Mateusz Lewicki – I miejsce w etapie parafialnym
2. Dawid Tułacz – II miejsce w etapie parafialnym
3. Agnieszka Jędrzejewska – III miejsce w etapie parafialnym
Powiatowy Konkurs poezji Kresowej „Ocalić od zapomnienia
Daria Franczak – III miejsce
Konkurs geograficzny – etap wojewódzki
1. Patryk Luty – laureat
2. Patrycja Brukiewa – finalistka
Konkurs historyczny – etap wojewódzki
1. Patryk Luty – finalista
Konkurs polonistyczny – etap wojewódzki
1. Patrycja Brukiewa – finalistka
Konkurs biologiczny – etap wojewódzki
1. Michał Pisarski – laureat
XXIX Lubuski Konkurs Przyrodniczy
1. Emilia Buko – finalistka
2. Marzena Sekular – finalistka
Konkurs geograficzny – etap wojewódzki
1. Wojciech Olejnik – laureat
2. Patryk Luty – finalista
3. Dominika Opalińska – finalistka
4. Marta Rutkowska – finalistka
5. Elżbieta Zagrajczuk – finalistka
Konkurs historyczny – etap wojewódzki
1. Adrian Tymczy – laureat
2. Patryk Luty – finalista
Konkurs biologiczny – etap wojewódzki
1. Marta Rutkowska – finalistka
Konkurs z języka polskiego – etap wojewódzki
1. Marta Rutkowska – finalistka
XXVIII Lubuski Konkurs Przyrodniczy
1. Adrianna Kawulska – finalistka
Konkurs na najlepszego ucznia szkół noszących imię Królowej Jadwigi
1. Marta Rutkowska – Statuetka – Perełka Królowej Jadwigi
Konkurs geograficzny – etap wojewódzki
1. Patryk Luty – laureat
2. Wojtek Olejnik – laureat
3. Dawid Gerstel – laureat
Konkurs historyczny – etap wojewódzki
1. Adrian Tymczy – finalista
2. Weronika Uryś – finalistka
Konkurs fizyczny – etap wojewódzki
1. Dawid Gerstel – finalista
Konkurs fizyczny pt. „Woda cieczą życia” – etap wojewódzki
1. Weronika Uryś -finalistka
II Diecezjalny konkurs biblijny - etap wojewódzki
1. Marta Rutkowska – finalistka
Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom” – etap powiatowy
1. Patryk Luty – III miejsce